• Viper Authorised Distributor
    Viper Authorised Distributor

Kontakt

 

Viper to profesjonalna firma sprzedająca swoje produkty głównie w USA i Europie. Po wejściu na rynek polski szybko zdobyła uznanie i zaufanie klientów.  Produkty są dobre, trwałe a ceny bardzo konkurencyjne w porównaniu do innych maszyn czyszczących jakie można znaleźć na naszym rynku.

 

Przy zakupie maszyny jesteśmy w stanie dojechać do klienta i zaprezentować sprzęt. Często robimy pokazy w siedzibie naszej firmy w Częstochowie. W miarę możliwości jesteśmy w stanie zrobić pokaz u Państwa. Maszyny Viper sprawdzają sie w 100% tam gdzie występuje potrzeba profesjonalnego sprzątania. Oszczędzają czas i pracę ludzi, co daje możliwość zredukowania kosztów sprzatania w firmie. Duże powierzchnie, warsztaty, markety, hale produkcyjne, magazyny - tam głównie trafiają maszyny Vipera.

 

Celmax jest liderem rynku maszyn i narzędzi w regionie śląskim. Zaopatrujemy wiele sklepów i dużych firm budowlanych w narzędzia takich firm jak Bosch, Metabo, Milwaukee, DeWalt, Perles, Celma, Makita, BlackDecker, Eisemann, Wacker, Fischer, Beta, Proline itp. Ponadto zajmujemy się zaopatrywaniem firm instalacyjnych, remontowych i budowlanych. Oferujemy wszystko do profesjonalnego sprzątania. Dział Firmy zajmujący się zmywarkami do podłóg VIPER oraz profesjonalną chemią mieści się przy ul. Jagiellońskiej 59/65. (kontakt poniżej). Firma istnieje od 1987 roku.

 

 

Viper Authorised Distributor:

Celmax Sp. z o.o.

42-200 Częstochowa

ul. Jagiellońska 59/65

INFOLINIA: 601 42 72 56

INFOLINIA: 34 366 14 35

 

 

Maszyny do sprzatania

Elektronarzedzia