Warsztaty czystości

W dniu 13 czerwca 2013r. odbyło się w Częstochowie pierwsze szkolenie z cyklu "Warsztaty Czystości 2013". W spotkaniu uczestniczyły firmy zajmujące się profesjonalnym utrzymaniem czystości z regionu śląskiego. Szkolenie miało na celu pokazanie możliwości maszyn czyszczących Viper. Każdy uczestnik miał okazję przetestować wszystkie dostępne w Polsce maszyny Vipera. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się szorowarka z pianownicą do czyszczenia wykładzin oraz Fang20T. Podczas warsztatów premierę miał też wprowadzony na rynek polski mikroautomat AS 380/15 B - mikroautomat szorująco-zbierający (NOWOŚĆ) .

Drugim ważnym punktem „warsztatów” było omówienie teoretyczne i praktyczne chemii profesjonalnej „Tenzi”. Aby być skutecznym w „profesjonalnym sprzątaniu” trzeba dziś posiadać niezbędną wiedzę teoretyczną z doboru chemii oraz przetestować działanie preparatów w praktyce. Wraz z uczestnikami szkolenia i prowadzącym wyczyściliśmy ciężkie zabrudzenia ze sprzętu kuchennego, toalet, ścian i posadzek.Na końcu uczestnicy szkolenia zapoznali się z odzieżą BHP dla firm sprzątających marki "Snickers" oraz wzięli udział w panelu Sprzątanie a trendy zapachowe - "FrePro".

Chcielibyśmy podziękować w szczególności zaproszonym trenerom prowadzącym warsztaty oraz przedstawicielom firm za przybycie na organizowane przez nas szkolenie. Mamy nadzieję, iż spędzony wspólnie czas oraz nasza prezentacja były dla Państwa źródłem rzetelnej i właściwie przekazanej wiedzy. Liczymy, że będziecie Państwo mogli w praktyce wykorzystać zdobyte podczas warsztatów informacje.

Już teraz zapraszamy na kolejne szkolenie organizowane w ramach projektuwarsztaty czystości”. Wstępne zgłoszenia prosimy przesyłać na e-mail biuro[at]celmax.pl . Jednocześnie przypominamy iż do każdego zakupionego w firmie Celmax Sp. z o.o. automatu czyszcząco zbierającego Viper zapewniamy pełne przeszkolenie pracowników i pomoc w doborze odpowiedniej chemii oraz serwis.

 

Maszyny do sprzatania

Elektronarzedzia